ŽAISLŲ NUOTYKIAI

FB cover zaislai su datomVaikų mylimi herojai visame pasaulyje kviečia kartu pasinerti į nepakartojamus nuotykius. Žaislams linksmai leidžiant laiką netikėtai dingsta Ateivis. Vudis, Bazas, Džesė, Bulviagalvė ir kiti žaislai nieko nelaukdami leidžiasi ieškoti draugo. Jiems teks keliauti į paslaptingą Japoniją pas brolius Sumį ir Samį, išsiaiškinti piktųjų bakterijų kėslus bei aplankyti dar nematytą Robotų karalystę, kurią taip pat ištiko didelė bėda ir jos gyventojams reikalinga pagalba. Herojams reikės ir vaikų pagalbos sprendžiant iškilusias problemas.

Tai pamokanti istorija apie tai, kad reikia padėti vienas kitam ir vertinti draugystę, nes be draugų pasaulyje daug sunkiau.Vaikų ir herojų laukia netikėtos pažintys su įvairiais personažais, šokiai, dainos bei smagi muzika, praturtinta vaizdo projekcijomis.

Vaikams iki 3 m. (neužimant papildomos vietos, su suaugusiojo priežiūra) įėjimas nemokamas.


Spektaklio metu bus laikomasi visų Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos ir valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo reikalavimų!


Bilietus į spektaklius platina TIKETA (Apsipirkti dabar) bei kultūros centrų kasos. Visą TIKETA.LT kasų sąrašą rasite čia
 
MAŽEIKIUOSE bilietus platina Ticketmarket.lt (Apsipirkti dabar) ir Mažeikių kultūros centro kasa (darbo laikas I-V 15-18 val. bei 2 val. prieš renginį. VI-VII nedirba. Tel. pasiteiravimui 8-443 65300. Visą TICKETMARKET.LT kasų sąrašą rasite čia.