SILVIJA ARBA MEILĖS TRIKAMPIS KITAIP

Mieli žiūrovai,

informuojame, kad š.m. pavasarį planuoti renginiai bus perkelti.

Kai tik bus panaikintas draudimas organizuoti masinius renginius, informuosime apie atnaujintas datas. Bilietai galios tie patys.

Saugokime save ir kitus!

KUR IR KADA PAMATYTI:

Bilietus platina TIKETA (Apsipirkti dabar) bei kultūros centrų kasos.

ŠIAULIUOSE bilietus platina Bilietai.lt ir koncertų salės “SAULĖ“ kasa. Kasos tel. (8 41) 421 643 Darbo laikas: I – V nuo 11 val. iki 13 val. ir nuo 14 val. iki 18 val. Nedarbo dienomis 2 val. prieš renginį.

Dėl nuolaidų grupėms teirautis tel. +37061880118

10_1228x1535

Tai yra TAI, ką tikrai vertėjo pagaliau atvežti į Lietuvą ir parodyti mūsų žmonėms! Tai istorija apie santuoką ir šunį.
Viskas prasideda nuo to, kai Gregas priglaudžia kalytę. Vienintelis jos panašumas su žmonėmis yra žmogiškas vardas – Silvija. Tačiau į vyro šeimą įsibrovusi kalė pradeda griauti visą šeimyninį gyvenimą. Gregas taip ją įsimyli, kad pradeda su Silvija kalbėtis, netgi elgtis kaip su žmogumi. Artėjant katastrofai šeimoje Grego žmona liepia vyrui pasirinkti: arba Silvija, arba ji.
Pjesės autoriui, žymiam amerikiečių rašytojui A.R. Gurney, kūrinį patikėjus prodiuseriui, buvo atsisakyta statyti spektaklį, mat jame pagrindinį šuns-kalės vaidmenį turėjo atlikti moteris. Prodiuseris buvo įsitikinęs, kad tai per agresyvus vaidmuo ir žiūrovai tam nepasiruošę. Tačiau autorius nenuleido rankų ir pjesę davė perskaityti vienai įtakingiausių Niujorko teatro prodiuserių. Ji pritarė, kad žmonės tai turi pamatyti ir pjesė išvydo dienos šviesą. Su didele rizika pirmąjį šuns-kalės vaidmenį atliko garsi aktorė, serialo “Seksas ir miestas“ žvaigždė –
Sarah Jessica Parker. Po šios premjeros žaibišku greičiu pasklido kalbos, bilietai buvo išparduodami akimirksniu.
Istorija buvo sužavėti ne tik Brodvėjaus gerbėjai Amerikoje. Ji apkeliavo visą pasaulį nuo Prancūzijos iki Kinijos ir dabar keliauja po Lietuvą!

Režisierius: ARVYDAS LEBELIŪNAS
Dailininkas ir scenografas: ARTŪRAS ŠIMONIS
Vaidina: RAMŪNAS ŠIMUKAUSKAS, EGLĖ MIKULIONYTĖ, IEVA ZELIONKAITĖ IR TAURA KVIETINSKAITĖ.