AUGINTINIŲ ISTORIJOS

Linksmieji herojai labai pasiilgo savo mažųjų žiūrovų ir nekantriai laukia susitikimo su jais! Bilietus platina “Ticketmarket“.
Augintiniu_istorijos_Mazeikiuose
Mieli žiūrovai,
spektaklis, turėjęs vykti 2020 m. balandžio 5 d. 12 val. (vėliau perkeltas į 2020 m. lapkričio 15 d. 12 val.) perkeliamas į š.m. birželio 5 d. 12 val.
Atkreipiame dėmesį, kad žiūrovai į perkeltus renginius bus įleidžiami su tais pačiais bilietais, jų keisti nereikia. Dėl saugaus atstumo tarp žiūrovų užtikrinimo, vietos gali keistis. Naujos vietos bus priskiriamos renginio vietoje.

Jei naujai perkelto renginio data netinkama, prašome kreiptis dėl kuponų išdavimo iki š.m. gegužės 14 d. el. paštu: info@markmedia.lt 


Nuotaikingas, bet kartu ir pamokantis spektaklis vaikams apie gyvūnus, kuriuos auginame namuose ar tiesiog svajojame apie juos. Deja, ne visi mokame jais tinkamai pasirūpinti. O juk augintiniai – ne šiaip žaisliukai, bet gyvos, jautrios, mylinčios ir prieraišios būtybės, gebančios ne tik mylėti, bet ir kentėti…
Kas gali būti bendro tarp mažytės švelniakailės šunytės Pūkės, didelio kaip spinta šuns Fogo ir pašėlusiai išdidaus bei nepriklausomo katino Horacijaus?
Tai istorija apie tris nepaprastus augintinius, kuriuos suvienija tas pats likimas.
Jeigu norite prasmingai praleisti laiką su vaiku ir išmokyti jo šio to naujo apie gyvūnus, šis spektaklis kaip tik Jums!

Vaikai iki 3 m.(su suaugusiųjų priežiūra) neužimant papildomos vietos – įleidžiami nemokamai.

Laukiame Jūsų!


Spektaklio metu bus laikomasi visų Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos ir valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo reikalavimų!