AUGINTINIŲ ISTORIJOS

Mieli žiūrovai,

informuojame, kad š.m. pavasarį planuoti renginiai bus perkelti.

Kai tik bus panaikintas draudimas organizuoti masinius renginius, informuosime apie atnaujintas datas. Bilietai galios tie patys.

Saugokime save ir kitus!

1414x546

Nuotaikingas, bet kartu ir pamokantis spektaklis vaikams apie gyvūnus, kuriuos auginame namuose ar tiesiog svajojame apie juos. Deja, ne visi mokame jais tinkamai pasirūpinti. O juk augintiniai – ne šiaip žaisliukai, bet gyvos, jautrios, mylinčios ir prieraišios būtybės, gebančios ne tik mylėti, bet ir kentėti…
Kas gali būti bendro tarp mažytės švelniakailės šunytės Pūkės, didelio kaip spinta šuns Fogo ir pašėlusiai išdidaus bei nepriklausomo katino Horacijaus?
Tai istorija apie tris nepaprastus augintinius, kuriuos suvienija tas pats likimas.
Jeigu norite prasmingai praleisti laiką su vaiku ir išmokyti jo šio to naujo apie gyvūnus, šis spektaklis kaip tik Jums!

Vaikai iki 3 m.(su suaugusiųjų priežiūra) neužimant papildomos vietos – įleidžiami nemokamai.

Laukiame Jūsų!

Bilietus į spektaklius platina TIKETA (Apsipirkti dabar) bei kultūros centrų kasos. Visą TIKETA.LT kasų sąrašą rasite čia

MAŽEIKIUOSE bilietus platina TICKETMARKET.LT (Apsipirkti dabar) ir Mažeikių kultūros centro kasa (darbo laikas I-V 15-18 val. bei 2 val. prieš renginį. VI-VII nedirba. Tel. pasiteiravimui 8-443 65300. Visą TICKETMARKET.LT kasų sąrašą rasite čia.