AUGINTINIŲ ISTORIJOS

FB-event-augintiniu-istorijos-mazeikiuose

  • spektaklis MAŽEIKIUOSE yra perkeliamas į lapkričio 15 d. 12.00 val. Mažeikiuose bilietus platina Ticketmarket.lt (Apsipirkti dabar) ir Mažeikių kultūros centro kasa (darbo laikas I-V 15-18 val. bei 2 val. prieš renginį. VI-VII nedirba. Tel. pasiteiravimui 8-443 65300. Visą TICKETMARKET.LT kasų sąrašą rasite čia.

GALIOS ANKSČIAU ĮSIGYTI BILIETAI!

SVARBU! Jūsų vietos salėje gali būti nežymiai pakeistos, nes jas rinkotės tuomet, kai didesni atstumų reikalavimai dar nebuvo aktualūs. Tikimės Jūsų supratingumo, kad laikas teatre praeitų sklandžiai.

Linkime malonių įspūdžių!


Nuotaikingas, bet kartu ir pamokantis spektaklis vaikams apie gyvūnus, kuriuos auginame namuose ar tiesiog svajojame apie juos. Deja, ne visi mokame jais tinkamai pasirūpinti. O juk augintiniai – ne šiaip žaisliukai, bet gyvos, jautrios, mylinčios ir prieraišios būtybės, gebančios ne tik mylėti, bet ir kentėti…
Kas gali būti bendro tarp mažytės švelniakailės šunytės Pūkės, didelio kaip spinta šuns Fogo ir pašėlusiai išdidaus bei nepriklausomo katino Horacijaus?
Tai istorija apie tris nepaprastus augintinius, kuriuos suvienija tas pats likimas.
Jeigu norite prasmingai praleisti laiką su vaiku ir išmokyti jo šio to naujo apie gyvūnus, šis spektaklis kaip tik Jums!

Vaikai iki 3 m.(su suaugusiųjų priežiūra) neužimant papildomos vietos – įleidžiami nemokamai.

Laukiame Jūsų!


Spektaklio metu bus laikomasi visų Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos ir valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo reikalavimų!