NUOTYKIAI LEGOLENDE

720x720

Turbūt nėra nė vieno vaiko, kuris nežinotų šių puikių herojų, todėl kviečiame kartu pasinerti į nepakartojamus nuotykius su jais!

Geriečio Emeto puikiai nuotaikai ateina galas, kuomet iš kosmoso tolybių atkeliavęs paslaptingas įsibrovėlis pagrobia jo draugę. Pasitelkęs visą savo išmonę ir įgūdžius Emetas išsirengia į tolimą kelionę – kad nugalėtų paslaptingą priešą, išgelbėtų Liusę ir į miestą sugrąžintų taiką ir ramybę.

Tai istorija, pilna nutrūktgalviškų nuotykių, kurios metu vaikai ne tik spręs interaktyvias užduotis, bet ir susitiks su didžiuliais robotais transformeriais, bebaimiais nindzėmis bei kitais spalvingais miesto gyventojais.

Jeigu ieškote nepakartojamų įspūdžių ir norite puikiai praleisti laiką su savo vaiku – šis interaktyvus šou yra Jums!

Vaikams iki 3 m. (neužimant papildomos vietos, su suaugusiojo priežiūra) įėjimas nemokamas!

Laukiame Jūsų!


KAIP ĮSIGYTI BILIETUS

FB cover su datom

Bilietus į spektaklius MARIJAMPOLĖJE, KAUNE, PANEVĖŽYJE ir VILNIUJE platina TIKETA (Apsipirkti dabar) bei kultūros centrų kasos. Visą TIKETA.LT kasų sąrašą rasite čia

MAŽEIKIUOSE ir JONAVOJE bilietus platina TICKETMARKET (Apsipirkti dabar), Mažeikių kultūros centro kasa (darbo laikas I-V – 15-18 val. bei 2 val. prieš renginį. VI-VII nedirba. Tel. pasiteiravimui (8 443) 65300).  Jonavos kultūros centro kasa (I-V 15.00-18.00, vykstant renginiams šeštadienį, sekmadienį kasa dirba 2 val. prieš renginį. Tel. pasiteiravimui (8 349) 51868). Bilietus galite įsigyti ir bet kuriame “PayPost“ skyriuje.

ŠIAULIUOSE bilietus platina BILIETAI.LT (Apsipirkti dabar) ir “Saulės“ kasa (darbo laikas I-V – 11-13 val. ir 16-18 val. bei 2 val. prieš renginį. VI-VII nedirba. Tel. pasiteiravimui (8 41) 421643). Visą BILIETAI.LT kasų sąrašą rasite čia.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s